Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Phobias 2021

Phobias 2021

What do you fear?Feb. 28, 2021United States85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pesë pacientë të rrezikshëm, të cilët vuajnë nga fobi ekstreme dhe janë të mbyllur në një qendër kërkimore qeveritare, vihen në provën përfundimtare nën mbikëqyrjen e një mjeku të çmendur, duke udhëhequr përpjekjen e tij për të mbjellë dhe ushqyer frikën.

Phobias 2021
Phobias 2021
Phobias 2021
Titulli origjinal Phobias
Vlerësimi IMDb 3.7 424 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 19 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nobody 2021 me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Natasha 2007
Sacrifice (2021) me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Night in Paradise (2020)
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
Happily 2021
Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip