Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip

Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip

Disa sekrete janë shumë të mëdha për t’i mbajtur.Aug. 10, 2016USA103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për vite të tëra, zoti Meacham i ka gëzuar fëmijët e zonës së tij me përralla të dragoit të egër që jeton në pyll. Për vajzën e tij Grace, e cila punon si roje pyjore, historitë e tij nuk janë gjë tjetër veçse budallallëk derisa të takohet me Pete. Një djalë misterioz dhjetë vjeçar pa familje dhe pa shtëpi, Pete pohon se jeton në pyll me një dragua të madh të gjelbër të quajtur Elliott. Nga përshkrimi i tij, Elliott duket shumë i ngjashëm me protagonistin e dragoit të përrallave të Meacham. Me ndihmën e 11-vjeçares Natalie, vajza e një pronari lokal të sharrave, Grace niset për të gjetur se nga vjen Pete, kujt i përket dhe të vërtetën për dragoin.

Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pete's Dragon
Vlerësimi IMDb 6.7 56,067 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,789 vota

Regjizori

David Lowery
Regjizori

Aktorët

Isiah Whitlock Jr. isSheriff Gene Dentler
Sheriff Gene Dentler
Robert Redford isMr. Meacham
Mr. Meacham
John Kassir isElliot the Dragon (voice)
Elliot the Dragon (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

X-Men: Apocalypse 2016
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017
Miranda Veil (2020) me Titra Shqip
Soul (2020)
Extinct (2021) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip