Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip

Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip

Sa larg do të mbani një sekret?Apr. 11, 2007United States109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Rowena Price është një gazetare sulmuese, e bukur dhe e vendosur. Pas një konflikti me redaktorin e gazetës së saj, ajo merr një pauzë për reflektim: por vrasja e një shoku të fëmijërisë, e lidhur me botën e internetit, e çon atë të marrë një identitet të ri dhe t’i kushtohet me trup dhe shpirt një hetimi që rezulton të jetë shumë kompleks. Pranë saj lëviz hakeri Miles, i cili i jep ndihmën e tij dhe gjigandi i paqartë i reklamave Harrison Hill, erotoman dhe i shfrenuar …

Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Perfect Stranger
Vlerësimi IMDb 5.7 45,781 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 617 vota

Regjizori

James Foley
Regjizori

Aktorët

Halle Berry isRowena Price
Rowena Price
Bruce Willis isHarrison Hill
Harrison Hill
Giovanni Ribisi isMiles Haley
Miles Haley
Kathleen Chalfant isElizabeth Clayton
Elizabeth Clayton
Gordon MacDonald isSenator Sachs
Senator Sachs
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Secret Window (2004) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
The Beast 2020
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
Autopsy (2008) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Out of Death (2021) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
The Bourne Legacy 2012
The Sadness (2021) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Natasha 2007