Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Perfect Creature 2007

Perfect Creature 2007

Aug. 16, 2007New Zealand90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1960, në një tokë të quajtur Zelandia e Re (një lloj alternative e Zelanda e Re), njerëzit dhe vampirët bashkëjetojnë në mënyrë paqësore, edhe sepse këto të fundit përfaqësojnë një hap më të lartë në shkallën evolucionare. Ekuilibri i arritur futet në krizë kur një epidemi e tmerrshme  gripi zhvillohet në mesin e njerëzve dhe fillon të zbërthejë popullsinë dhe kur një vampir, Edgar, thyen paktin e vendosur midis dy specieve dhe fillon të plaçkisë njerëzit për t’u ushqyer me gjakun e tyre. Kisha pastaj i beson Silus, një tjetër vampiri, detyrën për të kapur Edgarin: për ta bërë këtë, ai do të bashkojë forcat me ato të policisë së njerèzve.

Perfect Creature 2007
Titulli origjinal Perfect Creature
Vlerësimi IMDb 5.4 5,350 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 65 vota

Regjizori

Aktorët

Dougray Scott isBrother Silus
Brother Silus
Leo Gregory isBrother Edgar
Brother Edgar
Scott Wills isDet. Jones
Det. Jones
Craig Hall isDominic
Dominic
Katrina Browne isTenement Prostitute
Tenement Prostitute
Ian Mune isSlum Landlord
Slum Landlord
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Dashing in December (2020)
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip