Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
People Just Do Nothing: Big in Japan (2021) me Titra Shqip

People Just Do Nothing: Big in Japan (2021) me Titra Shqip

Eksportet më të mira të BritanisëAug. 13, 2021Japan97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Që nga fundi i radiostacionit të tyre pirat, jeta ka qenë e qetë për djemtë e Kurupt FM, por gjithçka do të ndryshojë. Lajmet arrijnë tek ata se njëra prej këngëve të tyre është përdorur në një shfaqje të lojërave të njohura në Japoni. Ata ia kanë dalë. Muzika e tyre po arrin qindra mijëra njerëz. Më në fund është koha që ata të gëzojnë famën dhe pasurinë që ata e kanë ditur gjithmonë se e meritonin. Chabuddy G kthehet i emocionuar në rolin e tij drejtues si Grindah, Beats, Steves dhe Decoy fillojnë udhëtimin e tyre drejt yjeve ndërkombëtare – por a është Japonia me të vërtetë gati për Kurupt FM?

People Just Do Nothing: Big in Japan (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal People Just Do Nothing: Big in Japan
Vlerësimi IMDb 7.1 1,510 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
Any Questions for Ben? (2012) me Titra Shqip
The Right One 2021
Cocktail (1988) me Titra Shqip
The Great Dictator (1940) me Titra Shqip
Intern 2000
Bad Words (2013) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Group Sex (2010) me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
Cuban Fury (2014) me Titra Shqip