Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Paycheck (2003) me Titra Shqip

Paycheck (2003) me Titra Shqip

Mos harroni të ardhmen.Dec. 25, 2003United States119 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjeni dhe me reputacion ndërkombëtar që zhvillon projekte sekrete për kompanitë, në fund të çdo detyre Michael Jennings i nënshtrohet një fshirje kujtese në mënyrë që ai të mos mund të zbulojë sekrete profesionale. Kur e kupton që punëdhënësit e tij po kërkojnë për ta vrarë, në pamundësi për të mbrojtur veten pasi nuk i kujtohet e kaluara e tij, Michael mbështetet te shkencëtarja Rachel, gruaja me të cilën ka punuar dhe e ka dashur për tre vitet e fundit …

Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paycheck
Vlerësimi IMDb 6.3 105,015 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,324 vota

Regjizori

John Woo
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isJennings
Jennings
Joe Morton isAgent Dodge
Agent Dodge
Michael C. Hall isAgent Klein
Agent Klein
Kathryn Morris isRita Dunne
Rita Dunne
Claudette Mink isSara Rethrick
Sara Rethrick
Peter Friedman isAttorney General Brown
Attorney General Brown
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
Species 1995
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Spectral (2016) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (2021) me Titra Shqip
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Children of Men (2006)