Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Payback 2021

Payback 2021

He's waited 6 years to settle the score.Feb. 05, 2021United States91 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mike Markovich, një ndërmjetës i ri aksionesh në një firmë të kontrolluar nga Wall Street, është tradhëtuar dhe burgosur për gjashtë vjet. Kur ai lirohet, fillon kërkimi i tij vdekjeprurës për hakmarrje.

Payback 2021
Titulli origjinal Payback
Vlerësimi IMDb 6.1 1,892 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota

Regjizori

Joseph Mensch
Regjizori

Aktorët

Matt Levett isMike Markovich
Mike Markovich
Toby Leonard Moore isRicky Zhukov
Ricky Zhukov
Anna Baryshnikov isJudi Markovich
Judi Markovich
Lev Gorn isAlexander Pushka
Alexander Pushka
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Franklyn (2008) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Sound of Violence (2021)
Attila (2001) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
The Resistance Banker (2018) me Titra Shqip
A Dangerous Method 2011
The Girl from the Song 2017
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Hemel (2012) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip