Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Pay Day (1922) me Titra Shqip

Pay Day (1922) me Titra Shqip

'Short' më i mirë i ChaplinApr. 02, 1922United States22 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një murator dhe gruaja e tij përplasen për festat e tij në fund të javës.

Pay Day (1922) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pay Day
Vlerësimi IMDb 7.5 3,954 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 76 vota

Regjizori

Aktorët

Mack Swain isForeman
Foreman
Edna Purviance isForeman's Daughter
Foreman's Daughter
Syd Chaplin isCharlie's Friend and Lunch Cart Owner
Charlie's Friend and Lunch Cart Owner
John Rand isWorkman
Workman
Henry Bergman isDrinking Companion
Drinking Companion
Al Ernest Garcia isDrinking Companion and Policeman
Drinking Companion and Policeman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Moxie 2021
Austin Powers in Goldmember 2002
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Deadpool 2016
High Risk (1995) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Cruella (2021) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip