Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip

PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip

Fati ynë është në putrat e tyre.Aug. 09, 2021United States88 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ryder dhe miqtë e tij këlyshë thirren në komunitetin e tyre Adventure Bay për të ndaluar kryebashkiakun Humdiger që ta kthejë qytetin plot aventura në një sferë kaosi. Ata do të demonstrojnë si gjithmonë se “asnjë punë nuk është shumë e madhe, asnjë qenush nuk është shumë i vogël”,

PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
PAW Patrol: The Movie (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal PAW Patrol: The Movie
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota

Regjizori

Cal Brunker
Regjizori

Aktorët

Iain Armitage isChase (voice)
Chase (voice)
Will Brisbin isRyder (voice)
Ryder (voice)
Ron Pardo isHumdinger / Turbot (voice)
Humdinger / Turbot (voice)
Marsai Martin isLiberty (voice)
Liberty (voice)
Yara Shahidi isKendra Wilson (voice)
Kendra Wilson (voice)
Kim Kardashian West isDelores (voice)
Delores (voice)
Randall Park isButch (voice)
Butch (voice)
Dax Shepard isRuben (voice)
Ruben (voice)
Jimmy Kimmel isMarty Muckracker (voice)
Marty Muckracker (voice)
Tyler Perry isGus (voice)
Gus (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
Fantastic Four (2015) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip