Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Pathology (2008) me Titra Shqip

Pathology (2008) me Titra Shqip

Asnjë trup nuk është i sigurt.Apr. 11, 2008USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Studenti i mjekësisë Ted Grey diplomohet në krye të klasës së tij dhe shpejt i bashkohet një programi elitar të patologjisë, studentët kryesorë të të cilit e ftojnë atë në rrethin e tyre. Atje ai zbulon një sekret të tmerrshëm: Ata luajnë një lojë në të cilën njëri përpiqet të kryejë vrasjen e përsosur, të pazbuluar, pastaj të tjerët garojnë për të përcaktuar shkakun e vdekjes së viktimës.

Pathology (2008) me Titra Shqip
Pathology (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pathology
Vlerësimi IMDb 6 32,020 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 337 vota

Regjizori

Aktorët

Alyssa Milano isGwen Williamson
Gwen Williamson
Michael Weston isJake Gallo
Jake Gallo
Lauren Lee Smith isJuliette Bath
Juliette Bath
Johnny Whitworth isGriffin Cavenaugh
Griffin Cavenaugh
John de Lancie isDr. Quentin Morris
Dr. Quentin Morris
Meiling Melançon isCatherine Ivy
Catherine Ivy
Keir O'Donnell isBen Stravinsky
Ben Stravinsky
Buddy Lewis isHarper Johnson
Harper Johnson
Dan Callahan isChip Bentwood
Chip Bentwood
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Pixie 2020
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Captive (2021)
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Boys from County Hell (2021) me Titra Shqip
Rabid (2019) me Titra Shqip
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017