Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Passengers (2016) me Titra Shqip

Passengers (2016) me Titra Shqip

Ka një arsye pse ata u zgjuan.Dec. 21, 2016United States116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një anije kozmike që mbante mijëra njerëz që udhëtonin në një planet të largët që shërbente si koloni, goditet nga një mosfunksionim në një nga dhomat e tij të gjumit. Si rezultat, Jim dhe Aurora zgjohen nëntëdhjetë vjet para afatit. Ndërsa jetojnë ekzistencën e tyre në bordin e anijes, të dy bien në dashuri dhe nuk janë në gjendje të mohojnë tërheqjen që i lidh ata derisa zbulojnë se anija kozmike është në rrezik të madh. Me jetën e mbi 5,000 pasagjerëve në rrezik, Jim dhe Aurora duhet të punojnë për të shpëtuar të gjithë.

Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Passengers
Vlerësimi IMDb 7 365,033 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 10,656 vota

Regjizori

Jack Gill
Regjizori

Aktorët

Chris Pratt isJim Preston
Jim Preston
Andy García isCaptain Norris
Captain Norris
Kristin Brock isAurora's Friend
Aurora's Friend
Julee Cerda isInstructor (Hologram)
Instructor (Hologram)
Fred Melamed isObservatory (voice)
Observatory (voice)
Matt Corboy isVideo Game (voice)
Video Game (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Loaded (2008) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Stowaway 2021
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Poseidon 2006
Shottas (2002) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Inferno 1999
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip