Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Passengers (2008) me Titra Shqip

Passengers (2008) me Titra Shqip

Kufiri midis kësaj bote dhe tjetrës është gati të kalohetSep. 26, 2008United States93 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Psikologia Claire Summers merret me disa pacientë që i mbijetuan një aksidenti ajror nga shkaqe të panjohura, disa prej të cilëve papritmas fillojnë të zhduken; ndërkohë, ajo është lidhur romantikisht me njërin prej tyre. E dyshuar për zhdukjet misterioze, ajo vendos të hetojë dhe zbulon se pas gjithë çështjes qëndron një komplot …

Passengers (2008) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Passengers
Vlerësimi IMDb 5.9 35,263 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 577 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

It Takes Three (2021) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Undine 2020
The Patriot 2000
Vertigo 1958 me Titra Shqip
The Life Ahead 2020
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip