Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip

Ju nuk mund t'i shpëtosh ata. E vetmja gjë që mund të bësh është të shikosh.Oct. 21, 2015United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anëtarët e familjes Fleege transferohen në një shtëpi të re. Këtu ata zbulojnë kaseta video dhe një kamera në garazh, të cilat i lejojnë ata të shohin se çfarë po ndodh me të vërtetë rreth tyre.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paranormal Activity: The Ghost Dimension
Vlerësimi IMDb 4.6 25,644 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 1,039 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Malik (2021) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Killing Me Softly (2002) me Titra Shqip
X-Men: The Last Stand 2006
Sacrifice (2021) me Titra Shqip
Alleyway (2021) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip