Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 167 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip

Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip

Aktiviteti rilind.Oct. 29, 2021USA98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Margot shkon në një komunitet të izoluar Amish me shpresën për të takuar nënën e saj dhe pjesën tjetër të familjes, të panjohur më parë. Pas një sërë ngjarjesh dhe zbulimesh të çuditshme, ajo kupton se komuniteti që e mirëpriti dhe regjisori i dokumentarit që e ndjek mund të fshehin diçka të keqe.

Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip
Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip
Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip
Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip
Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paranormal Activity: Next of Kin
Vlerësimi IMDb 5.3 710 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 37 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Brain Freeze (2021) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip