Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Paranormal Activity 4 (2012) me Titra Shqip

Paranormal Activity 4 (2012) me Titra Shqip

I gjithë aktiviteti ka çuar në këtë gjë ...Oct. 17, 2012United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar pesë vjet që kur Kristi vdiq dhe djali i saj Hunter u zhduk kur nëna beqare Katie dhe djali i vogël Robbie u zhvendosën në një lagje të qetë Nevada ku adoleshenti Alex jeton me vëllain gjashtë vjeçar Wyatt dhe prindërit e tyre. Një sëmundje e papritur e detyron Katie të shtrohet në spital dhe nëna e Aleksit ofron në mënyrë të pashpjegueshme të kujdeset për Robbie. Nga ai moment në shtëpinë e tyre fillojnë të ndodhin ngjarje të çuditshme që Alex përpiqet të filmojë me kamera të montuara me ndihmën e të dashurit të saj Ben.

Paranormal Activity 4 (2012) me Titra Shqip
Paranormal Activity 4 (2012) me Titra Shqip
Paranormal Activity 4 (2012) me Titra Shqip
Paranormal Activity 4 (2012) me Titra Shqip
Paranormal Activity 4 (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paranormal Activity 4
Vlerësimi IMDb 4.6 63,155 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 1,411 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Silence of the Lambs 1991
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip
Rest Stop (2006) me Titra Shqip
Come Play With Me (2021) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
The Unholy (2021) me Titra Shqip
Superstition (2001) me Titra Shqip
Seance (2021)
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006