Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip

Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip

Oct. 19, 2011United States83 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

1988. Katie dhe Kristi të vegjël duan të luajnë para kamerës së babait të tyre, i cili i shkrep gjithë kohën për t’i mbajtur videot për t’i parë dhe ri-shikuar në të ardhmen. E lënë, ditën dhe natën, kamera fillon të shkrepë situata që tejkalojnë çdo racionalitet logjik dhe që e shohin vajzën e vogël si protagoniste, të torturuar nga një prani e keqe që rrezikon qetësinë e të gjithë familjes.

Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paranormal Activity 3
Vlerësimi IMDb 5.8 91,232 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,620 vota

Regjizori

Henry Joost
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hollow Man II 2006
The New Mutants 2020
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Hannibal Rising 2007
Pandorum 2009
I Am All Girls (2021)
Brick 2006