Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip

Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip

Çfarë ndodh kur flemë?Sep. 25, 2009United States86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i ri (Katie Featherson dhe Micah Sloat) shpejt e kuptojnë se shtëpia në të cilën jetojnë është e mbushur me demonë që ushqehen me energji negative. Për tu ndjerë të mbrojtur, ata vendosin të instalojnë një sistem të mbikëqyrjes video brenda shtëpisë që mund të regjistrojë se çfarë ndodh natën ndërsa flenë. Do të ketë surpriza të pakëndshme.

Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paranormal Activity
Vlerësimi IMDb 6.3 223,843 vota
Vlerësimi TMDb 6 3,787 vota

Regjizori

Oren Peli
Regjizori

Aktorët

Mark Fredrichs isThe Psychic
The Psychic
Crystal Cartwright isExorcism Nanny (uncredited)
Exorcism Nanny (uncredited)
Spencer Marks isDr. Johann Averies (uncredited)
Dr. Johann Averies (uncredited)
Randy McDowell isLt. Randy Hudson (uncredited)
Lt. Randy Hudson (uncredited)
James Piper isRichard (uncredited)
Richard (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bourne Ultimatum 2007
The Omen (2006) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
The Ordeal 2005
2001: A Space Odyssey (1968) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 2 (2013) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
Rest Stop (2006) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip