Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip

Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip

Në vitin 2009 e keni kërkuar. Asgjë nuk mund t’ju ​​përgatisë për atë që do të ndodhë më tej.Oct. 20, 2010United States91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Motra e Katie Cristie është e martuar dhe ka dy fëmijë: Ali dhe Hunter, të sapo lindur. Familja jeton në një shtëpi të bukur me një pishinë në një qytet të vogël në Kaliforni. Një ditë shtëpia është shkatërruar nga një grup vandalësh dhe për këtë çifti vendos të instalojë një sistem të mbikëqyrjes video. Sapo të ndizen kamerat, ata fillojnë të regjistrojnë një sërë ngjarjesh të çuditshme, kryesisht të përqendruara gjatë orëve të natës.

Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip
Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Paranormal Activity 2
Vlerësimi IMDb 5.7 99,734 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 1,813 vota

Regjizori

Tod Williams
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
The Heiress 2021
Hard Candy 2005
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Seance (2021)
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2 2007
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009