Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Parallel 2021

Parallel 2021

You can't go back.Feb. 17, 2021Canada104 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një grup zhvilluesish të rinj të teknologjisë – Josh, Carmen, Lena, Devin dhe Noel – përpiqen të krijojnë aleanca me mbështetës të mundshëm. Pas marrjes së disa lajmeve të këqija, grupi kthehet në shtëpinë e tyre me qira për të përpunuar strategjitë e nevojshme për të ecur përpara, por diskutimet ndërpriten nga zbulimi i një portali që çon në një botë paralele të fshehur. Duke kaluar një derë të mbinatyrshme, grupi do të fillojë të shfrytëzojë udhëtimin midis dy dimensioneve të ndryshme për të fituar përfitime profesionale dhe personale. Sidoqoftë, përpjekjet për të përmirësuar jetën e tyre do të kenë pasoja të tmerrshme për të pestë.

Parallel 2021
Parallel 2021
Parallel 2021
Parallel 2021
Parallel 2021
Titulli origjinal Parallel
Vlerësimi IMDb 5.8 1,177 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ant-Man 2015
Jumper 2008
G.I. Joe: Retaliation 2013
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
The Scary House (2020)
Transformers: The Last Knight 2017
Wristcutters: A Love Story 2006
Thor (2011) me Titra Shqip
Godzilla: King of the Monsters 2019
Secret Magic Control Agency 2021
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)