Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Paper Spiders (2021)

Paper Spiders (2021)

May. 07, 2021United States109 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E  ngelur e ve së fundmi, Dawn e kupton se është afër të ngelet plotësisht vetëm. Vajza Melanie po përfundon shkollën e mesme dhe po planifikon të shkojë për të ndjekur kolegjin. Gradualisht, ankthi fillon të bëhet më i madh për Dawn, gjendja psikologjike e së cilës përkeqësohet pas një grindjeje me një fqinj. Ndërsa gruaja fillon të tregojë shenja të paranojës, Melanie provon një sërë përpjekjesh për ta ndihmuar para se të jetë tepër vonë.

Paper Spiders (2021)
Titulli origjinal Paper Spiders
Vlerësimi IMDb 7.2 920 vota
Vlerësimi TMDb 9 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Game of Death (1978) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
Soul (2020)
Cruel Intentions 3 2004
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Secret Society 2021
Hannibal 2001
Sniper 3 2004
Stuck Apart (2021)
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip