Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Paper Lives 2021

Paper Lives 2021

Mar. 12, 2021Turkey96 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mehmeti është menaxher i deponive të një rrethi të vjetër të varfër të Stambollit i ripërcaktuar brutalisht nga emigracioni. Një figurë shumë e respektuar në qytet, ai i jep një dorë kujtdo që ka nevojë për të, veçanërisht fëmijëve të rrugës dhe të rinjve, ku e sheh veten përsëri. Krahu i tij e djathtë është Tahsin, i cili e ka ndihmuar për të bërë mirë për disa vjet. Një ditë Mehmeti zbulon një djalë tetë vjeç të fshehur në çantën e mbeturinave të mikut të tij Gonzales dhe ndërsa përpiqet të gjejë familjen e fëmijës, ai krijon një lidhje të thellë dhe të papritur me të.

Paper Lives 2021
Paper Lives 2021
Paper Lives 2021
Paper Lives 2021
Paper Lives 2021
Titulli origjinal Kağıttan Hayatlar
Vlerësimi IMDb 6.7 9,681 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 218 vota

Regjizori

Can Ulkay
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bourne Identity 2002
The Hater (2020)
Betrayed 1988
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Saving Private Ryan (1998)
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Villain (2020)
Click (2006) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
Amsterdam Express (2014) me Titra Shqip