Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3ninjastream.to
  • Server 4fcom
Pandorum 2009

Pandorum 2009

Don't fear the end of the world. Fear what happens next.Sep. 08, 2009Germany108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një udhëtimi ndëryjor, dy astronautë zgjohen nga gjumi kriogjenik për të zbuluar se anija kozmike është braktisur dhe nuk mbajnë mend asgjë nga misioni i tyre. Gjatë eksplorimeve, ata zbulojnë se nuk janë vetëm dhe fillojnë të kuptojnë sekretet që i çuan në atë kontekst të tmerrshëm. Jo vetëm jeta e tyre, por edhe ajo e njerëzimit në tërësi, varet nga zgjedhjet e tyre.

Pandorum 2009
Pandorum 2009
Pandorum 2009
Pandorum 2009
Pandorum 2009
Pandorum 2009
Pandorum 2009
Pandorum 2009
Pandorum 2009
Pandorum 2009
Titulli origjinal Pandorum
Vlerësimi IMDb 6.7 145,265 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 1,688 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wrong Turn 2: Dead End 2007 me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
The Empire Strikes Back 1980
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
Bloodsport II 1996
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
Hollow Man 2000
Xtreme (2021) me Titra Shqip