Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Palmer (2021)

Palmer (2021)

Family is who you make it.Jan. 29, 2021United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas 12 vitesh burg, ish-ylli i futbollit të shkollës së mesme Eddie Palmer kthehet në shtëpi për të bashkuar jetën e tij – dhe krijon një lidhje të pamundur me Sam, një djalë i dëbuar nga një shtëpi e trazuar. Por e kaluara e Eddie kërcënon të shkatërrojë jetën dhe familjen e tij të re.

Palmer (2021)
Palmer (2021)
Palmer (2021)
Palmer (2021)
Palmer (2021)
Palmer (2021)
Titulli origjinal Palmer
Vlerësimi IMDb 7.3 25,085 vota
Vlerësimi TMDb 8 485 vota

Regjizori

Aktorët

Justin Timberlake isEddie Palmer
Eddie Palmer
Alisha Wainwright isMaggie Hayes
Maggie Hayes
June Squibb isVivian Palmer
Vivian Palmer
Wynn Everett isLucille Coles
Lucille Coles
Jesse C. Boyd isTommy Coles
Tommy Coles
Charmin Lee isJudge Ellen Antheem
Judge Ellen Antheem
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Braveheart 1995
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Tentacles (2021) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Waar (2013)
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Interview with the Assassin 2002