Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Painted Woman (2017) me Titra Shqip

Painted Woman (2017) me Titra Shqip

Nov. 10, 2017USA108 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fati i Xhulit merr 1 kthesë të rrezikshme kur Kyle Allison e përzë atë nga shtëpia dhe e zëvendëson me 1 femër më të re. Por Xhulit i paraqiten 2 mundësi shpëtimi. Një vrasës me pagesë dhe një zbutës kuajsh rebel me 1 të kaluar të errët. Cili nga këta burra do ta shpëtojë atë?

Painted Woman (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Painted Woman
Vlerësimi IMDb 6 2,530 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 5 vota

Regjizori

James Cotten
Regjizori

Aktorët

Stef Dawson isJulie Richards
Julie Richards
Matt Dallas isFrank Dean
Frank Dean
Robert Craighead isKyle Allison
Kyle Allison
Monica Peña isMaria Gonzalez
Maria Gonzalez
Bryan Whorton isKlein (uncredited)
Klein (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip
A Pistol for Ringo 1965
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
A Sky Full of Stars for a Roof 1968
Grey Owl (1999) me Titra Shqip
The Searchers 1956
Nomadland 2020
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
A Fistful of Dollars 1964