Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip

Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip

Jun. 28, 2012China131 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xiaowei, një shpirt dhelpre mijëvjeçare, ishte bllokuar në akull për shekuj me radhë para se të kishte një shans për të rifituar lirinë e saj. Duke përdorur bukurinë për të joshur burrat dhe për të konsumuar zemrat e tyre, Xiaowei shpreson që dikush do t’i ofrojë spontanisht zemrën e tij dhe, siç shkon tradita, në fund të fundit do të bëhet e vdekshme, të shkëputet nga bota e nëntokës dhe të jetojë midis të gjallëve. Duke joshur një të huaj të ri, Xiaowei nuk e di se kjo do ta çojë atë në rrugën e Princeshës Jing, vajza e katërmbëdhjetë e mbretit të dinastisë Han, e cila fsheh plagët në fytyrën e saj nën një maskë prej ari të pastër e cila i është premtuar atij djaloshit të huaj për nuse.

Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal 画皮2
Vlerësimi IMDb 6.2 3,224 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 45 vota

Regjizori

Wuershan
Regjizori

Aktorët

Zhou Xun isXiao Wei
Xiao Wei
Chen Kun isHuo Xin
Huo Xin
Zhao Wei isPrincess Jing
Princess Jing
Yang Mi isQue'er
Que'er
William Feng isPang Lang
Pang Lang
Chen Tingjia isQueen of Tianlang
Queen of Tianlang
Lenox Lu isKing of Tianlang
King of Tianlang
Kris Phillips isGrand wizard
Grand wizard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
AK vs AK 2020
Attila (2001) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
Wonder Woman 1984 2020
Bandidos (1967) me Titra Shqip