Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Painted Skin (2008) me Titra Shqip

Painted Skin (2008) me Titra Shqip

Sep. 25, 2008China103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Xiaowei është një demon me tipare femërore që ushqehet me zemrat e burrave, që i ofroen atij në mënyrë periodike nga një tjetër demon i dashuruar ngushtë me të edhe nëse ndjenja nuk është reciproke. Xiaowei gjithashtu ëndërron për dashurinë e vërtetë dhe e gjen atë në usharin May Yong. Sidoqoftë, ai është tashmë i martuar me Peirong: demoni vendos të hyjë në shtëpinë e Yong si një konkubinë që përpiqet ta fusë martesën e tij në krizë. Ndërkohë, vëllai i Yong dhe një gjuetar demonësh fillojnë të ngrejnë dyshime për ardhjen e re.

Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal 画皮
Vlerësimi IMDb 6.3 4,577 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 78 vota

Regjizori

Gordon Chan
Regjizori

Aktorët

Donnie Yen isPang Yong
Pang Yong
Zhou Xun isXiao Wei / Fox Demon
Xiao Wei / Fox Demon
Chen Kun isGeneral Wang Sheng
General Wang Sheng
Zhao Wei isPei Rong
Pei Rong
Sun Li isXia Bing
Xia Bing
Qi Yuwu isXiao Yi / Lizard Demon
Xiao Yi / Lizard Demon
Jin Song isGao Xiang
Gao Xiang
Liu Yan isPatroness
Patroness
Wen Yang isTong Tou
Tong Tou
Li Qi-Long isWu Zhao
Wu Zhao
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Savage 2019
Legend of Deification: Refining The Sword (2021)
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Waar (2013)
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip