Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Paint 2020

Paint 2020

Dec. 15, 2020United States94 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Tre miq, të cilët ndoqën të njëjtën shkollë arti, përpiqen të vendosen në botën e çuditshme dhe komplekse të artit të Nju Jorkut. Ndërkohë, ata përpiqen të kuptojnë se kush janë dhe si të kalojnë në jetë.

Paint 2020
Titulli origjinal Paint
Vlerësimi IMDb 5.3 163 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Evil Dead II 1987 me titra shqip
Max Cloud (2020)
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Man About Dog 2004
Knight and Day (2010)
Moxie 2021
Intern 2000
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
AK vs AK 2020
Ant-Man and the Wasp 2018