Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Pagglait 2021

Pagglait 2021

Mar. 26, 2021India114 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E ve menjëherë pas martesës, një grua e re lufton me një paaftësi për të ndjerë dhimbje, me të afërm ekstravagantë dhe një zbulim befasues për burrin e saj të ndjerë.

Pagglait 2021
Pagglait 2021
Pagglait 2021
Pagglait 2021
Pagglait 2021
Pagglait 2021
Pagglait 2021
Pagglait 2021
Pagglait 2021
Pagglait 2021
Titulli origjinal पगलैट
Vlerësimi IMDb 6.9 6,855 vota
Vlerësimi TMDb 7 15 vota

Regjizori

Umesh Bist
Regjizori

Aktorët

Sanya Malhotra isSandhya Giri
Sandhya Giri
Shruti Sharma isNazia Zaidei
Nazia Zaidei
Chetan Sharma isAlok Giri
Alok Giri
Ashutosh Rana isShivendra Giri
Shivendra Giri
Raghubir Yadav isPapu Tayaji
Papu Tayaji
Natasha Rastogi isAlka Pandey
Alka Pandey
Rajesh Tailang isTarun Giri
Tarun Giri
Meghna Malik isTulika Mausi
Tulika Mausi
Jameel Khan isGhanshyam
Ghanshyam
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Group Sex (2010) me Titra Shqip
The Last Letter From Your Lover (2021) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
A Writer’s Odyssey 2021
Soul (2020)
Agora (2009) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Double Dad (2021)