Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Oxygen (2021)

Oxygen (2021)

No escape. No memory. 90 min to live.May. 12, 2021France100 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur u zgjua në një kapsulë kriogjenike, një grua e re nuk e mban mend se kush është apo si arriti atje. Oksigjeni po mbaron dhe ajo duhet të rikuperojë kujtesën e saj që të përpiqet të dalë nga makthi i saj.

Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Oxygen (2021)
Titulli origjinal Oxygène
Vlerësimi IMDb 6.5 22,487 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 568 vota

Regjizori

Alexandre Aja
Regjizori

Aktorët

Mélanie Laurent isElizabeth
Elizabeth "Liz" Hansen
Malik Zidi isLéo Ferguson
Léo Ferguson
Laura Boujenah isAlice Hansen
Alice Hansen
Éric Herson-Macarel isCapitaine Moreau
Capitaine Moreau
Anie Balestra isFemme âgée
Femme âgée
Marc Saez isInspecteur
Inspecteur
Cathy Cerda isAlice Hansen âgée
Alice Hansen âgée
Lyah Valade isLiz enfant
Liz enfant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Awake (2021) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Alone (2017) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip