Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Overrun (2021) me Titra Shqip

Overrun (2021) me Titra Shqip

Aug. 16, 2021United States105 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ish-specialisti i skuadrës ushtarake Markus Lombardi, ka vetëm një mënyrë për të shpëtuar motrën dhe familjen e tij, vetëm nëse gjen kutinë misterioze.

Overrun (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Overrun
Vlerësimi TMDb 5.5 2 vota

Regjizori

Josh Tessier
Regjizori

Aktorët

Omid Zader isMarcus Lombardi
Marcus Lombardi
Johnny Messner isDetective Blake Finning
Detective Blake Finning
Bruce Dern isArkadi Dubkova
Arkadi Dubkova
William Katt isDetective Ed Dobbs
Detective Ed Dobbs
Robert Miano isRay Barren
Ray Barren
Chris Tallman isDetective James Walsh
Detective James Walsh
Jack Griffo isAuggy Riggs
Auggy Riggs
Haley Strode isOfficer Ellen Burke
Officer Ellen Burke
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
The Beast 2020
Chaos Walking 2021
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
X (2011) me Titra Shqip
The Protégé (2021) me Titra Shqip
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip