Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Outlander (2008) me Titra Shqip

Outlander (2008) me Titra Shqip

Shkatërroi botën e tij. Ai nuk do ta lejojë të shkatërrojë tonën.Apr. 24, 2008United States115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një anije përparon në valë. Bart eshtrat e mbretit Halgar, një udhëheqës trim Viking. Asnjë nga pasuesit e tij nuk ka të njëjtin guxim si i tij, as djali i tij Wiglif, as vëllai i tij Rothgar, që e kurorëzuan mbret. Dhe fati i njerëzve të tij do të prishet nga ardhja e një anije kozmike misterioze që ka zbarkuar afër fshatit. Në bord janë Kainan, një luftëtar nga Outland dhe Moorwen, një përbindësh vrasës i tmerrshëm.

Outlander (2008) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Outlander
Vlerësimi IMDb 6.2 72,536 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 874 vota

Regjizori

Howard McCain
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jason Bourne 2016
American Ninja 2: The Confrontation 1987
21 Jump Street 2012
Secret Magic Control Agency 2021
SAS: Red Notice 2021
Run Hide Fight (2021)
Monsters of Man 2020
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Terminator 2: Judgment Day 1991
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
American Ninja 4: The Annihilation 1990