Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Out of Time (2003)

Out of Time (2003)

The Clock Is Ticking...Oct. 03, 2003United States105 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Matt Lee Whitlock, shefi i respektuar i policisë në Banyan Key, Florida, duhet të zgjidhë një vrasje të egër të dyfishtë përpara se ai vetë të bëhet i dyshuar. Matt Lee duhet të qëndrojë disa hapa përpara forcës së tij të policisë dhe të gjithëve tek të cilët ka besim në mënyrë që të zbulojë të vërtetën.

Out of Time (2003)
Out of Time (2003)
Out of Time (2003)
Out of Time (2003)
Out of Time (2003)
Out of Time (2003)
Out of Time (2003)
Out of Time (2003)
Out of Time (2003)
Out of Time (2003)
Titulli origjinal Out of Time
Vlerësimi IMDb 6.5 57,952 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 799 vota

Regjizori

Carl Franklin
Regjizori

Aktorët

Denzel Washington isMatthias
Matthias " Lee " Whitlock
Eva Mendes isAlex Diaz Whitlock
Alex Diaz Whitlock
Sanaa Lathan isAnn Merai Harrison
Ann Merai Harrison
Dean Cain isChris Harrison
Chris Harrison
Antoni Corone isDeput Basle
Deput Basle
Robert Baker isTony Dalton
Tony Dalton
Ron Madoff isDetective
Detective
Terry Loughlin isAgent Stark
Agent Stark
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Barbershop 2002
Meetings with Remarkable Men 1979
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Initiation (2021)
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
Army of the Dead 2021 me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
Nobody 2021 me Titra Shqip
Kickboxer: Vengeance 2016
Ronin (1998) me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip