Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Out of Reach 2004

Out of Reach 2004

Është një sekondë mes goditjes ose humbjes.Nov. 12, 2004United States, Poland88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në këtë thriller, burrat pa moral që trafikojnë qenie njerëzore zgjedhin vajzën e gabuar për të shfrytëzuar dhe zbulojnë se shoku i saj më i mirë është një makinë luftarake i gatshëm për hakmarrje. Billy Ray Lancing (Steven Segal) është një ish-agjent sekret amerikan që doli në pension për të kërkuar paqe duke jetuar vetëm në kontakt me natyrën.

Sidoqoftë, Lancing filloi një korrespondencë të ngushtë në internet me Irena (Ida Nowakowska), një adoleshente jetime që jeton në Poloni; ata shpesh shkëmbejnë mesazhe dhe Lancing i përdor letrat e saj për ta ndihmuar të mësojë të lexojë kriptime. Kur letrat e Irenës pushojnë së mbërrituri, dhe Lancing merr mesazhe të çuditshme duke thënë se ajo nuk do të kontaktojë më me të, ai bëhet dyshues dhe largohet për në Poloni.

Këtu, Lancing bën zbulimin tronditës se organizata humanitare për fëmijët jetimë që ai kishte mbështetur nuk është asgjë tjetër veçse një rrjet ndërkombëtar për shfrytëzimin seksual. Duke punuar me policinë polake, Lancing arrin të gjejë Irena dhe jetimët e tjerë para se të jetë tepër vonë dhe përdor përvojën e tij të gjatë për të kapur trafikantët dhe aftësitë e tij të kodimit për të mbajtur kontakt me Irena.

Out of Reach 2004
Titulli origjinal Out of Reach 2004 me titra shqip
Vlerësimi IMDb 4 4,646 vota
Vlerësimi TMDb 4.3 73 vota

Regjizori

Po-Chih Leong
Regjizori

Aktorët

Steven Seagal isWilliam Lansing
William Lansing
Ida Nowakowska isIrena Morawska
Irena Morawska
Robbie Gee isLewis Morton
Lewis Morton
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Betrayed 1988
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
The Little Things (2021)
Monster Hunter 2020 me titra shqip
Son 2021
Cosmic Sin 2021
Transformers: Age of Extinction 2014
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Ghost 1990
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
Hard Candy 2005