Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Out Of My League (2020) me Titra Shqip

Out Of My League (2020) me Titra Shqip

Oct. 22, 2020Italy90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Marta është 19 vjeç, ajo humbi prindërit në moshën 5 vjeç, ka një sëmundje të pashërueshme dhe është gjithashtu e shëmtuar. Por ajo është gjithashtu një vajzë rezatuese dhe e vendosur. Së bashku me miqtë historikë të zemrës, Jacopo dhe Federica, ajo ka vendosur që të bëjë që djali më i bukur i të gjithëve të dashurohet me të dhe nuk do të dorëzohet lehtë.

Out Of My League (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sul più bello
Vlerësimi IMDb 5.4 324 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 167 vota

Regjizori

Alice Filippi
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arlo the Alligator Boy (2021) me Titra Shqip
Songbird (2020)
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Vertigo 1958 me Titra Shqip
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Alan Saldaña: Locked Up (2021) me Titra Shqip
Squared Love (2021) me Titra Shqip
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Wild Child 2008