Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Our Friend (2021) me Titra Shqip

Our Friend (2021) me Titra Shqip

Jan. 22, 2021United States124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi zbulon se gruaja e tij Nicole ka vetëm gjashtë muaj për të jetuar, Matthew papritur fiton mbështetjen e mikut më të mirë Dane, i cili vendos të transferohet në shtëpinë e tyre dhe të vërë në pritje ekzistencën e tij. Sidoqoftë, ndikimi që do të ketë në familje do të jetë më i madh se çdokush që ka menduar ndonjëherë.

Our Friend (2021) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Our Friend
Vlerësimi IMDb 7.3 5,253 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 123 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Cuban Fury (2014) me Titra Shqip
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Miss (2020)
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
A Good Doctor (2019) me Titra Shqip
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021
Romance on the Menu (2021)
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip