Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 144 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Original Sin (2001) me Titra Shqip

Original Sin (2001) me Titra Shqip

Kjo nuk është një histori dashurie - është një histori rreth dashurisë.May. 08, 2001France118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bonnie Castle është në burg duke pritur të ekzekutohet dhe tregon për një Kubë të fundshekullit të nëntëmbëdhjetë, festive dhe aromatik me aromën e kafesë, se si ajo zëvendësoi Julia, të fejuarën e Luis, dhe mashtroi, plaçkiti dhe ngatërroi në vorbullat e pasionit burrin.

Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Original Sin
Vlerësimi IMDb 6.1 54,600 vota
Vlerësimi TMDb 6 597 vota

Regjizori

Aktorët

Angelina Jolie isJulia Russell / Bonnie Castle
Julia Russell / Bonnie Castle
Antonio Banderas isLuis Antonio Vargas
Luis Antonio Vargas
Thomas Jane isWalter Downs / Billy / Mephisto
Walter Downs / Billy / Mephisto
Gregory Itzin isColonel Worth
Colonel Worth
Jack Thompson isAlan Jordan
Alan Jordan
Allison Mackie isAugusta Jordan
Augusta Jordan
Cordelia Richards isEmily Russel
Emily Russel
Lisa Owen isMargareta
Margareta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Wrong Turn 2021 me Titra Shqip
Night Teeth (2021) me Titra Shqip
The 8th Night (2021) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
South of Heaven (2021) me Titra Shqip
Kalifornia 1993
Terminator 2: Judgment Day 1991
Dogtooth (2009) me Titra Shqip
122 2019
Wrong Place, Wrong Time 2021
Citation 2020