Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
Open Grave (2013) me Titra Shqip

Open Grave (2013) me Titra Shqip

Në momentin që zgjoheni, fillon makthi.Aug. 13, 2013USA102 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jonah zgjohet në një gropë plot kufoma pa kujtuar se kush është dhe si arriti atje. Pa kujtesë, ai gjen një kasolle me pesë të panjohur të cilët, si ai, nuk e dinë se cilët janë apo çfarë ndodhi rreth tyre. Duke u përpjekur për të gjetur një rrugëdalje nga rreziku që i rrethon, të gjashtë kuptojnë se nuk janë vetëm dhe, në panik, fillojnë të kthehen kundër njëri -tjetrit. Përmes kujtimeve të pasme, Jonah ngadalë kupton se kush ishte dikur, çfarë identiteti të tmerrshëm fshihet pas shokëve të tij të skuadrës dhe çfarë realiteti të tmerrshëm duhet të përballet.

Open Grave (2013) me Titra Shqip
Open Grave (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Open Grave
Vlerësimi IMDb 6.2 29,251 vota
Vlerësimi TMDb 6 545 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Autopsy (2008) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2 2007
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
The Hater (2020)
Kate (2021) me Titra Shqip
The Boondock Saints 1999
The Crossing (2020) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Fear Street Part Two: 1978 (2021) me Titra Shqip