Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip

Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip

Dec. 12, 2013France123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në sfondin e shkretimit romantik të Detroit dhe Tangier, dy vampirë të mençur por të brishtë përpiqen të mbijetojnë nga kolapsi i botës moderne rreth tyre. Adam (Tom Hiddleston), muzikant nëntokësor thellësisht i dëshpëruar nga drejtimi që ka marrë njerëzimi, ribashkohet me Evën (Tilda Swinton) të dashurën e tij të fortë dhe enigmatike. Historia e tyre e dashurisë ka zgjatur për disa shekuj, por romanca e tyre shpejt ndërpritet nga motra e saj (Mia Wasikowska), një e re e egër dhe e pakontrollueshme.

Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Only Lovers Left Alive (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Only Lovers Left Alive
Vlerësimi IMDb 7.3 95,739 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 1,645 vota

Regjizori

Jim Jarmusch
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don’t Tell a Soul (2020)
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Breaking the Surface (2006) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Songbird (2020)
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
The Way We Are 2020
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Seven Years in Tibet (1997) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Squared Love (2021) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip