Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
One Second Champion (2021) me Titra Shqip

One Second Champion (2021) me Titra Shqip

Mar. 11, 2021Hong Kong SAR China98 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Chow ka një talent të mbinatyrshëm: aftësinë për të parë një të dytë në të ardhmen. Por cila është qëllimi të kesh vetëm një sekondë avantazh? Përgjigja ofrohet nga Yip, një trajner boksi: të bëhesh kampion në ring. Por Chow nuk mund të mbajë një luftë të tërë dhe do të duhet të fillojë stërvitje serioze, jo vetëm për të mposhtur boksierin e frikshëm Joe, por mbi të gjitha për të ruajtur vlerësimin e djalit të tij.

One Second Champion (2021) me Titra Shqip
One Second Champion (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 一秒拳王
Vlerësimi IMDb 7.3 184 vota
Vlerësimi TMDb 4 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Nomadland 2020
Grimm (2003) me Titra Shqip
Sex and Lucía (2001) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Safety 2020
Sniper: Ultimate Kill 2017
The Clovehitch Killer (2018)
Happy (2015) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Cruel Intentions 1999
Snowpiercer (2013)