Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
One More Kiss 1999

One More Kiss 1999

Sep. 18, 1999United Kingdom97 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Sarah Hopson kupton se jeta e saj e suksesshme në Nju Jork është shumë pa kuptim, ajo paketon çantat dhe drejtohet për në qytetin e saj në Kufijtë Skocezë për të kërkuar Sam, zemrën e saj të fëmijërisë dhe njeriun e vetëm që ajo ka dashur ndonjëherë. Sam Murray drejton një restorant. Ai dhe Sarah u rritën së bashku dhe Sam shpresoi që ata të plakeshin së bashku. Bota e tij u shkatërrua ditën kur Sara u largua dhe tani ajo është kthyer…

One More Kiss 1999
Titulli origjinal One More Kiss
Vlerësimi IMDb 6.1 655 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Agora (2009) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
Buddy Games 2020
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Anton (2021) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip