Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
One Half of Me (2020) me Titra Shqip

One Half of Me (2020) me Titra Shqip

Mar. 13, 2020Finland104 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Jaana është pronare e një lokali dhe ka dy vajza të vogla. Në kohën e saj të lirë, ajo i kushtohet kalërimit, hobi i saj i preferuar. Ajo më pas ka një marrëdhënie me Markon karizmatik. Në jetën e saj, gjithçka vazhdon në një mënyrë të zakonshme deri në ditën kur një aksident i rëndë e paralizon dhe e detyron atë të kërkojë një kuptim të ri për gjithçka.

One Half of Me (2020) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Aika jonka sain
Vlerësimi IMDb 5.9 210 vota
Vlerësimi TMDb 5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kóblic (2016) me Titra Shqip
Logan 2017
Cruel Intentions 2 2000
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995
Lions for Lambs 2007
Sniper 1993
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Seven Samurai 1954
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
Elite Squad 2007