Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
One A.M. (1916) me Titra Shqip

One A.M. (1916) me Titra Shqip

Një shfaqje frymëzuese dhe fantastike me një njeri!Aug. 07, 1916United States25 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Charlot është i pasur këtë herë dhe ka mundësi të kalojë mbrëmjet në shoqërinë e miqve. Por kthimi në shtëpi bëhet një makth. Ndërkohë, banesa nuk është e tij por e një shoku që i dha hua çelësat. Dhe, mbi të gjitha, orenditë dhe sendet e tjera të asaj shtëpie të panjohur duket se komplotojnë kundër tij, duke i shkaktuar probleme të pafund.

One A.M. (1916) me Titra Shqip
Titulli origjinal One A.M.
Vlerësimi IMDb 7.1 3,036 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 73 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Misfits (2021) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Carnaval (2021) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
High Risk (1995) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip
Rush Hour 1998
Men with Brooms 2002