Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip

Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip

Kishte tre burra në jetën e saj. Një për ta marrë atë ... një për ta dashur - dhe një për ta vrarë.Dec. 21, 1968166 Min.
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Morton është mjeshtri i hekurudhës. Dhe ai e di shumë mirë se atje ku ka ujë, në mes të shkretëtirës perëndimore, do të ketë një stacion të madh, pastaj një qytet të madh. Ka ujë në tokën McBain, kështu që Morton dërgon vrasësin Frank për të bindur pronarin e ligjshëm për të shitur. Rezultati është një masakër. Vetëm Znj. McBain është shpëtuar dhe ajo përplaset me një kauboj, Harmonica, e cila ka më shumë se një llogari të lënë pezull me Frank.

Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Titulli origjinal C'era una volta il West
Vlerësimi IMDb 8 13,877 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 3,024 vota

Regjizori

Sergio Leone
Regjizori

Aktorët

Jason Robards is'Cheyenne'
'Cheyenne'
Charles Bronson is'Harmonica'
'Harmonica'
Woody Strode isFrank's Gunman
Frank's Gunman
Jack Elam isFrank's Gunman
Frank's Gunman
Frank Wolff isBrett McBain
Brett McBain
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Return of Ringo 1965
A Sky Full of Stars for a Roof 1968
No Man’s Land 2021
A Fistful of Dollars 1964
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
She was the Deputy’s Wife 2021
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
For a Few Extra Dollars 1966
Shane (1953) me Titra Shqip
A Pistol for Ringo 1965
News of the World 2020