Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip

Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip

Kishte tre burra në jetën e saj. Një për ta marrë atë ... një për ta dashur - dhe një për ta vrarë.Dec. 21, 1968166 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Morton është mjeshtri i hekurudhës. Dhe ai e di shumë mirë se atje ku ka ujë, në mes të shkretëtirës perëndimore, do të ketë një stacion të madh, pastaj një qytet të madh. Ka ujë në tokën McBain, kështu që Morton dërgon vrasësin Frank për të bindur pronarin e ligjshëm për të shitur. Rezultati është një masakër. Vetëm Znj. McBain është shpëtuar dhe ajo përplaset me një kauboj, Harmonica, e cila ka më shumë se një llogari të lënë pezull me Frank.

Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Titulli origjinal C'era una volta il West
Vlerësimi IMDb 8 13,877 vota
Vlerësimi TMDb 8.3 3,024 vota

Regjizori

Sergio Leone
Regjizori

Aktorët

Jason Robards is'Cheyenne'
'Cheyenne'
Charles Bronson is'Harmonica'
'Harmonica'
Woody Strode isFrank's Gunman
Frank's Gunman
Jack Elam isFrank's Gunman
Frank's Gunman
Frank Wolff isBrett McBain
Brett McBain
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

High Ground (2020)
The Return of Ringo 1965
The Harder They Fall (2021) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
A Sky Full of Stars for a Roof 1968
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip