Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
On My Skin (2018) me Titra Shqip

On My Skin (2018) me Titra Shqip

Shtatë ditët e fundit të Stefano CucchiSep. 12, 2018Italy100 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e ditëve të fundit dhe javës së Stefano Cucchi që ndryshoi jetën e familjes së tij përgjithmonë.

On My Skin (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sulla mia pelle
Vlerësimi IMDb 7.3 8,448 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 1,622 vota

Regjizori

Aktorët

Alessandro Borghi isStefano Cucchi
Stefano Cucchi
Massimiliano Tortora isGiovanni Cucchi
Giovanni Cucchi
Jasmine Trinca isIlaria Cucchi
Ilaria Cucchi
Mauro Conte isCarabiniere Arresto #1
Carabiniere Arresto #1
Walter Nestola isCarabiniere Arresto #2
Carabiniere Arresto #2
Davide Petrucci isCarabiniere Arresto #3
Carabiniere Arresto #3
Paolo D Bovani isCarabiniere Arresto #4
Carabiniere Arresto #4
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Patriot 2000
Ferry (2021)
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Rose Island 2020
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Moxie 2021
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Ararat 2002
Step Up (2006) me Titra Shqip
Secret Society 2021
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip