Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Old Henry (2021) me Titra Shqip

Old Henry (2021) me Titra Shqip

Nuk mund ta varrosësh të kaluarën.Oct. 01, 2021USA99 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Henry (Tim Blake Nelson), një fermer i ve, dhe djali i tij Wyatt (Gavin Lewis) mirëpresin një burrë të plagosur të quajtur Curry (Scott Haze) në shtëpinë e tyre, i cili mbart një thes plot para. Por kur një bandë në kërkim të parave mbërrin në fermën e tyre, Henry do të duhet të vendosë kujt do t’i besojë.

Old Henry (2021) me Titra Shqip
Old Henry (2021) me Titra Shqip
Old Henry (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Old Henry
Vlerësimi IMDb 7.5 164 vota
Vlerësimi TMDb 7 6 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
Before the Fire (2020)
Night in Paradise (2020)
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Naandhi 2021
Active Shooter 2020
Plush (2013) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021
The Fool (2014) me Titra Shqip
Mémoire de glace (2007) me Titra Shqip
The Smile of the Fox (1992) me Titra Shqip