Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip

Ode To My Father (2014) me Titra Shqip

Një premtim mund të formojë një jetë.Dec. 17, 2014South Korea126 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në dhjetor 1950, në mes të kaosit të refugjatëve që ikin nga Lufta Koreane, i riu Duk-soo sheh fatin e tij të ndryshojë sa hap e mbyll sytë kur humbet gjurmët e motrës së tij më të vogël dhe babai i tij ikën që ta gjurmojë atë. I vendosur në Busan dhe duke u kujdesur për pjesën tjetër të familjes për të zëvendësuar prindin e tij, Duk-soo pranon të gjitha llojet e punëve për të përfunduar i pari në minierat e qymyrit në Gjermani, ku do të ketë mundësinë të shohë përsëri dashurinë e tij të parë dhe pastaj në Vietnam në luftë.

Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal 국제시장
Vlerësimi IMDb 7.9 4,546 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 63 vota

Regjizori

JK Youn
Regjizori

Aktorët

Hwang Jung-min isYoon Deok-soo
Yoon Deok-soo
Yunjin Kim isYoung-ja
Young-ja
Oh Dal-su isDal-goo
Dal-goo
Jung Jin-young isYoon Jin-gyu
Yoon Jin-gyu
Jang Young-nam isDeok-soo's Mother
Deok-soo's Mother
Ra Mi-ran isDeok-soo's Paternal Aunt
Deok-soo's Paternal Aunt
Uhm Ji-sung isDeok-soo (young)
Deok-soo (young)
Kim Seul-gi isYoon Kkeut-soon
Yoon Kkeut-soon
Hyeon Lee isYun Seung-gyu
Yun Seung-gyu
Kim Min-jae isYun Do-ju
Yun Do-ju
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Actually (2003) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Naandhi 2021
Risen (2021) me Titra Shqip
The Pianist 2002
Ida Red (2021) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Meander (2021) me Titra Shqip
Byzantium (2012) me Titra Shqip