Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Oculus (2014) me Titra Shqip

Oculus (2014) me Titra Shqip

Ju shikoni atë që ajo dëshiron që ju të shihni.Apr. 03, 2014USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kaylie dhe Tim Russell janë dy vëllezër të cilët u goditën pasi kishin qenë dëshmitarë të odisesë së tmerrshme të prindërve të tyre si fëmijë, të shtyrë fillimisht në çmenduri dhe më pas në vrasje. Të ribashkuar si të rritur pas një kohe të gjatë, të dy janë të bindur se ishte një entitet i mbinatyrshëm që krijoi ngjarjet e së kaluarës së saj dhe përpjekjet e tyre konvergojnë për të shkatërruar atë që ata besojnë se është vërtet përgjegjëse: një pasqyrë legjendare dikur në pronësi të familjes së tyre.

Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Oculus
Vlerësimi IMDb 6.5 121,725 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,315 vota

Regjizori

Mike Flanagan
Regjizori

Aktorët

Karen Gillan isKaylie Russell
Kaylie Russell
Brenton Thwaites isTim Russell
Tim Russell
Katee Sackhoff isMarie Russell
Marie Russell
Rory Cochrane isAlan Russell
Alan Russell
Annalise Basso isYoung Kaylie
Young Kaylie
Garrett Ryan isYoung Tim
Young Tim
James Lafferty isMichael Dumont
Michael Dumont
Miguel Sandoval isDr. Shawn Graham
Dr. Shawn Graham
Kate Siegel isMarisol Chavez
Marisol Chavez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prey (2007) me Titra Shqip
Escape Room: Tournament of Champions (2021) me Titra Shqip
The Strangers: Prey at Night (2018) me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
The Exorcism of Carmen Farias (2021) me Titra Shqip
The Superdeep (2020) me Titra Shqip
Come Play With Me (2021) me Titra Shqip
Butchers (2021) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip