Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip

Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip

Dymbëdhjetë është njëmbëdhjeta e re.Dec. 09, 2004United States125 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Danny Ocean mbledh ekipin e tij për tre goditje të reja që këtë herë synojnë tre qytete të ndryshme: Roma, Londra dhe Amsterdami. Ndërkohë, Terry Benedict, pronar i kazinosë në Las Vegas vjedhur në të kaluarën nga Danny, dëshiron 160 milion dollarë të tij prapa dhe përgatit hakmarrjen e tij të tmerrshme …

Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ocean's Twelve
Vlerësimi IMDb 6.5 365,792 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 5,534 vota

Regjizori

Aktorët

George Clooney isDanny Ocean
Danny Ocean
Brad Pitt isRusty Ryan
Rusty Ryan
Matt Damon isLinus Caldwell
Linus Caldwell
Julia Roberts isTess Ocean
Tess Ocean
Andy García isTerry Benedict
Terry Benedict
Casey Affleck isVirgil Malloy
Virgil Malloy
Scott Caan isTurk Malloy
Turk Malloy
Shaobo Qin is
"The Amazing" Yen
Bernie Mac isFrank Catton
Frank Catton
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rush Hour 1998
The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
Nobody 2021
The Last Exorcism Part II (2013) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Armageddon (1998) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart 2017
Security (2021) me Titra Shqip
The Toll 2021
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Pixie 2020
Willy’s Wonderland 2021