Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip

Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip

Jeni brenda apo jashte?Dec. 07, 2001United States116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi kaloi disa vjet në një burg në New Jersey, Daniel “Danny” Ocean gjen lirinë e tij dhe organizon një plan që duket i pamundur për t’u realizuar: për të grabitur kasafortën Bellagio, ku rrjedhin të ardhurat e tre kazinove në Las Vegas. Së bashku me paratë – 160 milion dollarë – Danny dëshiron ti “vjedhë” Harry-t, pronarin e tre sallave të lojërave të fatit, ish-gruan e tij Tess. Për të bërë grabitjen, Danny ka nevojë për disa profesionistë dhe i gjen ata në Dusty, të aftë në lojën e letrave; Linus, një xhepist ekspert; Ruben, i cili i njeh sistemet e sigurisë së kasafortës në mënyrë të përsosur; Roscoe, ekspert në eksplozivë; vëllezërit Malloy, Virgil dhe Turk, boshtet e vërteta të elektronikës; Jen, shtrembëruese dhe akrobate …

Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ocean's Eleven
Vlerësimi IMDb 7.7 528,712 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 8,931 vota

Regjizori

Aktorët

George Clooney isDanny Ocean
Danny Ocean
Brad Pitt isRusty Ryan
Rusty Ryan
Matt Damon isLinus Caldwell
Linus Caldwell
Andy García isTerry Benedict
Terry Benedict
Julia Roberts isTess Ocean
Tess Ocean
Bernie Mac isFrank Catton
Frank Catton
Elliott Gould isReuben Tishkoff
Reuben Tishkoff
Carl Reiner isSaul Bloom
Saul Bloom
Don Cheadle isBasher Tarr (uncredited)
Basher Tarr (uncredited)
Scott Caan isTurk Malloy
Turk Malloy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dawn of the Beast 2021
The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
Redemption Day 2021
Skyfall (2012) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Knuckledust 2020
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
The Sicilian Clan 1969
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Ocean’s Thirteen (2007) me Titra Shqip