Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Obsessed (2009) me Titra Shqip

Obsessed (2009) me Titra Shqip

Sharon dhe Derek kanë të gjitha ato që kanë dashur ndonjëherë ... por dikush tjetër i dëshiron më shumë.Apr. 24, 2009United States108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një profesionist i suksesshëm me një grua të bukur papritmas e gjen veten të kërcënuar nga një praktikante e cila fillon ta ndjekë atë.

Obsessed (2009) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Obsessed
Vlerësimi IMDb 5 30,695 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 480 vota

Regjizori

Steve Shill
Regjizori

Aktorët

Idris Elba isDerek Charles
Derek Charles
Beyoncé isSharon Charles
Sharon Charles
Ali Larter isLisa Sheridan
Lisa Sheridan
Christine Lahti isDetective Monica Reese
Detective Monica Reese
Bryan Ross isSecurity Man
Security Man
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hunted (2021) me Titra Shqip
Private (2003) me Titra Shqip
Wild Things (1998)
Runt (2021) me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
American Ninja 4: The Annihilation 1990
Venom (2005) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip